Episode

10.40.0+gn

4.1

19

Karakterlerinizin kaderlerine karar verdiğiniz etkileşimli hikaye

780k

Bu uygulamayı oyla

Episode: Choose Your Story yeni bir liseye başlamış, kendi öğrencinizi oluşturabileceğiniz hikayeli bir maceradır. Bu yeni okulda Mean Girls filmindeki ana karakterleri de içeren birçok farklı karakterle etkileşim içinde olursunuz.

Yapacağınız ilk iş, isim vererek ve bir görünüm oluşturarak kendi avatarınızı yaratmaktır. Farklı saç stilleri, yüz şekilleri, burunlar, dudaklar, gözler vb. arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı kıyafet çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Baş kahramanınızı oluşturduğunuzda, maceraya başlama zamanı gelmiştir. Episode: Choose Your Story'deki amacınız, istediğiniz şekilde hikayede yer almak. Kısacası, kazanabileceğiniz ya da kaybedebileceğiniz önemli anlar yoktur: sadece kendi kararınıza göre hikayeyi değiştirebilirsiniz.

Farklı bölümler boyunca aldığınız kararlara bağlı olarak, arkadaş edinebilirsiniz ya da bir kişiye aşık olabilirsiniz. Ayrıca kendi karakteriniz için yeni kıyafetler alabilir ve belli gizemlerin kilidini açabilirsiniz.

Episode: Choose Your Story sıra dışı değerleriyle maceralı bir hikayedir. Oldukça iyi grafiklere, çok fazla diyaloğa ve kendi kararlarınızı verebileceğiniz bir çok duruma sahiptir.
Uptodown X